.

جزئیات خبر

حضور موفق شهرداری ملایر در نمایشگاه گردشگری تهران

اداره ارتباطات و امور بین الملل
346
1400/11/13
حضور موفق شهرداری ملایر در نمایشگاه گردشگری تهران

پانزدهمین نمایشگاه گردشگری تهران از 9 لغایت 12 بهمن ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار و شهرداری ملایر با دو غرفه در آن شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر مجید فرجی شهردار ملایر ضمن اعلام این خبر گفت با توجه به اینکه ملایر  تنها شهر ایران است که دو نشان جهانی شهر جهانی انگور و شهر جهانی مبلمان منبت را دارد  و داویجان روستای ملی مروار بافی ایران است و مجموعه تفریحی توریستی جهان کوچک مقام نخست جایزه مدیریت شهری اسلامی- ایرانی در حوزه گردشگری را اخذ نموده تصمیم گرفته شددر این نمایشگاه هم به صورت مستقل و هم به صورت مشارکت با استان شرکت کنیم.

فرجی در ادامه گفت بدین منظور جلسات متعددی برگزار و یک غرفه به وسعت 84 متر مربع در سالن 38  مشخص و عملیات غرفه سازی آن انجام شد و قرار شد در 5 بخش  منبت، انگور، گردشگری، مروار بافی و صنایع دستی و یک غرفه شهر جهانی مبلمان منبت در غرفه استان همدان ظرفیتهای گردشگری ملایر را در معرض دید هموطنان قرار دهد .

 شهردار ملایر از استقبال بازدیدکنندگان از غرفه ملایر خبر داد و گفت غرفه ملایر یکی از شلوغترین غرفه های نمایشگاه بود و بسیاری از مسؤولین کشوری و استانی و شهرستان از جمله وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی،  استاندار همدان،  معاون هماهنگی امور اقتصادی استان همدان،  مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان،  فرماندار ویژه ملایر و اعضای شورای اسلامی شهر ملایر از آن بازدید کردند و بسیاری از بازدیدکنندگان در جریان وضعیت گردشگری ملایر بخصوص مجموعه تفریحی توریستی جهان کوچک(مینی ورد) قرار گرفتند.

فرجی در انتها ضمن قدر دانی از همکارانی که در برگزاری این نمایشگاه  تلاش نمودند گفت امید واریم در سال آینده با برنامه ریزی بهتر و غرفه بزرگتری ظرفیتهای گردشگری ملایر را به کشور نشان دهیم.