.

جزئیات خبر

افتتاح دفتر بسیج مهندسین شهید فریدی شهرداری ملایر

روابط عمومی شهرداری ملایر
352
1400/12/12
افتتاح دفتر بسیج مهندسین شهید فریدی شهرداری ملایر

دفتر بسیج مهندسین شهید فریدی شهرداری ملایر به منظور انجام امور عمرانی جهادی در سطح شهر ملایر با حضور شهردار ملایر، فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه ناحیه، معاونت اجتماعی بسیج سپاه و اعضای بسیج مهندسین، در سالن جلسات شهرداری ملایر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجید فرجی شهردار ملایر ضمن اعلام این خبر گفت: با بهره برداری از ساختمان جدید شهرداری منطقه2 فضای لازم جهت محل پایگاه مقاومت بسیج شهید کاملی شهرداری و  دفتر بسیج مهندسین شهید فریدی در ساختمان مرکزی شهرداری باز شده و قصد داریم در این خصوص از ظرفیت بسیج و سپاه استفاده کنیم که ظرفیت آن در محلات بالاست و این ظرفیت در سنوات قبل دیده نشده است.

 شهردار ملایر اضافه کرد: بسیج از دل مردم و از بطن خانواده هاست و ما در بحث اشتغال و توانمند سازی مناطق حاشیه ی شهر به جد پیگیر هستیم و امیدواریم بتوانیم از ظرفیت بسیج در این زمینه استفاده کرده و در این خصوص در محله نفت سیاه اقداماتی را شروع نموده ایم.

در ادامه سرهنگ ‌علی فارسی، فرمانده نیروی مقاومت سپاه ناحیه ملایر گفت: یکی ازعواملی که باعث پیشبرد اهداف سپاه شده و در واقع عملکرد آن برکت پیدا کرده بدنه ی مردمی بودن آن است و با توجه به اینکه شهرداری بیشترین خدمات را به شهروندان ارائه می دهد، اگر این خدمت رسانی ها هرچه بیشتر مردمی شود، هم محبوبیت شهرداری بیشتر می شود و هم کیفیت خدمات رسانی بالاتر می رود.  

فارسی گفت: ما همیشه در بحث کارگروه های بسیج تأکید داشته ایم و امیدواریم این کارگروه نیز اتاق فکر خوبی برای مجموعه ی شهرداری باشد.

فرمانده بسیج سپاه  ناحیه ملایر ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ حسینی، فرمانده سابق سپاه ناحیه ملایر که پیشنهاد این کارگروه را مطرح و در سنوات قبل پیگیری نموده اند گفت: امیدواریم با استقبال گرم شما نسبت به این قضیه هرچه سریعتر این کارگروه شروع به کار نماید و از این پس، جهشی در راستای خدمت رسانی به شهروندان عزیز اتفاق بیفتد تا خیرات و برکات آن شامل حال مردم گردد و ما دینی را که جهت خدمت به مردم و نظام اسلامی داریم بتوانیم ادا کنیم.

در پایان،«شجاع جانجان» رئیس سازمان عمران و باز آفرینی شهری شهرداری ملایر،  به عنوان مدیر دفتر بسیج مهندسین شهید فریدی شهرداری ملایر انتخاب و معرفی شد.