.

جزئیات خبر

شهردار ملایر در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و سال نو را تبریک گفت

روابط عمومی شهرداری ملایر
297
1401/01/01
شهردار ملایر در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و سال نو را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجید فرجی  شهردار ملایر در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و سال نو و همزمانی آن با ماه های پر برکت شعبان و رمضان را تبریک گفت؛ متن بیانیه ی شهردار ملایر به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خدای بهار آفرین       

بهار آفرین را هزار آفرین

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
بزم نوروز و رستاخیز طبیعت از جلوه های عظمت پروردگار است. خداوند متعال را شاکریم که درک نوروز و بهاری دیگر را نصیب ما ساخت تا از تکاپوی طبیعت برای نو شدن درسی دیگر بیاموزیم.

جادوی بهار و باران، افسون جاودانه‌ای است که جوانه‌های سبزِ امیدها و آرزوها را با خویشتن به سحرگاهِ شکفتن‌ها و رُستن‌های ابدی خواهد برد. هر بهار رستاخیزی دوباره است به دور از ملالت‌ها و تکرارها. فرا رسیدن سال نو همیشه نویدبخش تفکرات و اندیشه‌های تازه است برای رسیدن به افق‌های تازه ی فردا، که این مسیر جز در سایه ی کوشش و تلاش به فرجام نخواهد رسید. نوروز سال 1401 خورشیدی هم از راه رسید و خداوند مهربان را بسی سپاس می‌گوییم که توفیقِ زندگی در دو قرن مختلف را بر ما ارزانی داشت تا با خدمت به شما شهروندان عزیز و فهیم ملایری، امانت‌داری امین باشیم برای روشنیِ فرداهای آیندگان این مرز و بومِ کهن.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت، بخصوص شهدای شهرداری ملایر و ادای احترام به اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همکاران سخت کوش  شهرداری ملایر و ضمن تبریک و تهنیت اعیاد شعبانیه، آغاز سال جدید و عید باستانی نوروز و حلول سال نو و بهار پرطراوت طبیعت، که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را خدمت همۀ مردم شایسته و بزرگ ایران به ‌ویژه شما همشهریان گرامی ملایری، تبریک و شادباش عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند مهربان برای همگان سلامتی، تندرستی و سعادتِ هر دو جهان را آرزومندم  و امیدوارم در سال 1401  و  نوروز و فروردینی که مقارن با ماه پر برکت شعبان المعظم و رمضان المبارک است، سالی سرشار از برکت و معنویت برای شما عزیزان باشد. لذا با استعانت از درگاه خداوند قادر و متعال و ارواح پاک و مطهر شهیدان و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر تحقّق اهداف، همة تلاش های خویش را با استفاده از روحیة جهادی برای ارتقاء سطح رضایتمندی شما مردم فهیم و قدر شناس و خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار می گیریم تا با تعامل، صمیمیت و همکاری شما شهروندان گرامی و تمامی دلسوزان، دستاورد های بسیار گسترده و بزرگی را برای جهانشهر ملایر به ارمغان آوریم.

 برآمد باد صبح و بوی نوروز                        

به‌کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال             

همایون بادت این روز و همه‌روز

با تقدیم شایسته‌ترین احترامات

مجید فرجی

 شهردار ملایر