.

جزئیات خبر

پیگیری طرح جامع و تفصیلی با تسریع در اصلاح و بازنگری طرح جامع، توسط شهردار ملایر

روابط عمومی شهرداری ملایر
753
1401/01/24
پیگیری طرح جامع و تفصیلی با تسریع در اصلاح و بازنگری طرح جامع، توسط شهردار ملایر

در جلسه شهردار ملایر با معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی کشور، پیگیری طرح جامع و تفصیلی با تسریع در اصلاح و بازنگری طرح جامع، مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، در این جلسه‌ که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و معماری، مدیرکل‌های حوزه راه و شهرسازی وزارتخانه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی استان، معاون اداره املاک استان همدان و مشاور وزیر راه وشهرسازی برگزار شد، مجید فرجی شهردار ملایر از پیگیری طرح جامع و تفصیلی با تسریع در اصلاح و بازنگری طرح جامع، خبر داد.

مجید فرجی اظهار داشت: در این جلسه پیرامون بازنگری طرح جامع شهر ملایر و حل و فصل مشکلاتی که در طرح فعلی وجود دارد مورد بحث و پیگیری قرار گرفت و مقرر گردید که اصلاحات در اسرع وقت صورت پذیرد و انتظار می رود با توجه به دستوری که معاون وزیر راه و شهر سازی صادر نمودند روند اصلاح طرح جامع و تفصیلی خیلی سریعتر انجام شود.

وی گفت: در این جلسه بین اعضای جلسه همگرایی خوبی صورت گرفت و انتظار داریم در اجرا نیز شاهد این اتفاق باشیم.

فرجی اظهار داشت: یکی دیگر از مواردی که در جلسه مطرح شد، تصمیم‌ گیری در بحث تأمین زمین برای طرح جهش تولید مسکن بود که امید است با همراهی اداره راه و شهرسازی، این موارد نیز مد نظر قرار گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان خدمتگزار مردم به دنبال حل مشکلات مردم ملایر حتی در سطح وزارتخانه هستیم و تلاش داریم که این مشکلات هرچه سریعتر برطرف گردد.