.

جزئیات خبر

مراسم تجلیل از کارگران شهرداری به مناسبت روز شوراها

اداره ارتباطات و امور بین الملل
351
1401/02/12
مراسم تجلیل از کارگران شهرداری به مناسبت روز شوراها

 به مناسبت فرارسیدن ۹ اردیبهشت سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای اسلامی شهر و روز شوراها اعضای شورای اسلامی شهر ملایر از کارگران شهرداری تجلیل کردند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این مراسم با حضور معاونت امور هماهنگی عمرانی فرمانداری ویژه ملایر، نایب رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر ملایر، رئیس اداره کار و امور اجتماعی ملایرو معاونین وجمعی از مسئولان شهرداری ملایر برگزار شد.

 در این مراسم مظاهر روزبهانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر در سخنانی ضمن عرض خیرمقدم به حضار فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر را تبریک عرض نمود و گفت که تمام ملت مدیون کارگران هستند و قدر این عزیزان را باید دانست.

 در ادامه احمد چهاردولی عضو شورا و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر در سخنانی اعلام کرد که امسال هفته شوراها از 9 اردیبهشت آغاز و تا ۱۵ اردیبهشت ادامه دارد و روز ۱۰ اردیبهشت با عنوان شوراها سرمایه اجتماعی و همبستگی ملی نامگذاری شده و شورای اسلامی شهر به این منظور و همزمان با روز روز جهانی کار و کارگر از ۲۰ نفر از کارگران شاغل در واحدهای مختلف شهرداری تجلیل به عمل می آورد.

 در ادامه غلامرضا کارگر رئیس اداره کار و امور اجتماعی ملایر در سخنانی از برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر نمود و در انتها از ۲۰ نفر از کارگران شهرداری با لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.