.

جزئیات خبر

بهره ‌برداری از بوستان‌های محله‌ای، نهضتی جهادی در راستای ارتقای نشاط اجتماعی

روابط عمومی شهرداری ملایر
297
1401/03/18
بهره ‌برداری از بوستان‌های محله‌ای، نهضتی جهادی در راستای ارتقای نشاط اجتماعی

شهردار ملایر از اتمام عملیات بهسازی و بهره‌برداری از بوستان محله‌ای شبنم واقع در بلوار هفت تیر همزمان با دهه کرامت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجید فرجی شهردار ملایر ضمن شادباش و تبریک دهه ی کرامت و  ایام میلاد دو جلوه رحمت خداوندی حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) گفت: این بوستان با هدف ارتقای کیفیت محیط شهری، خدمات رسانی بهینه و مطلوب، افزایش سطح سلامت شهروندان و ارتقای زیبایی بصری،  احداث گردیده است. 

فرجی به تأثیر مستقیم احداث بوستان‌ها بر توسعه نشاط اجتماعی اشاره كرد و گفت: با تلاش بی‌وقفه نیروهای سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر، عملیات بازپیرایی و بهسازی محوطه بازارچه اوقاف با عنوان بوستان شبنم در مساحتی بالغ بر 1500 مترمربع انجام شد و در این راستا عملیات تسطیح و محوطه‌سازی، جدول‌گذاری، سنگفرش، تکمیل مبلمان شهری، احداث باغچه، کاشت چمن و گل‌های دائمی انجام شده است.

شهردار ملایر افزایش رفاه اجتماعی را از اهداف بهسازی بوستان‌های محله‌ای عنوان کرد و افزود: توجه مسؤولین به رفاه و آسایش شهروندان نقشی بسیار مهم و تأثیرگذار در تحقق اهداف مديريت شهری خواهد داشت و تلاش می‌کنیم در راستای توسعه همگون فضاهای سبز شهری و احترام به مطالبات شهروندان گرامی، خدمات عمومی در تمامی محلات شهر ارائه شود.

شهردار ملایر ابراز امیدواری کرد با احداث و بهسازی بوستان‌های محله‌ای بتوانیم در ایجاد محیط شاداب در سطح محلات و جلب رضایت‌مندی همشهریان گرامی گام برداریم.