.

جزئیات خبر

مراسم تجلیل از فعالین مبل و منبت شرکت کننده در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱ دبی

اداره ارتباطات و امور بین الملل
321
1401/03/29
مراسم تجلیل از فعالین مبل و منبت شرکت کننده در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱ دبی

مراسم تجلیل از ۲۱ نفر از هنرمندان و فعالین مبل و منبت و شرکت کننده در نمایشگاه اکسپو دبی ۲۰۲۱ توسط شهرداری ملایر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این مراسم که در آخرین روز هفته صنایع دستی برگزار شد با حضور معاونین فرمانداری ویژه ملایر، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان، شهردار ملایر، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ملایر، رئیس اداره میراث فرهنگی، رؤسای دفتر نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از فعالین مبل و منبت برگزار شد.

 مجید فرجی شهردار ملایر و دبیر شهر جهانی مبلمان منبت در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به حضار گفت وظیفه خود میدانیم که از این فعالین که با حضور و ایجاد غرفه در نمایشگاه اکسپو دبی ۲۰۲۱ که باعث سربلندی ملایر شده و هنر این سرزمین را در معرض دید جهانیان قرار داده اند تجلیل نماییم و افزود اولویت اول شهرداری توسعه گردشگری و مبل و منبت است و در این زمینه از هیچ کاری دریغ نخواهیم کرد.

 شهرداری ملایر در ادامه گفت در سال قبل در نمایشگاه گردشگری تهران حضور فعال داشتیم و توانستیم با همت شهرداری و کمک فعالین مبل منبت و انگور گوشه‌ای از ظرفیت‌های ملایر را در معرض دید هم وطنان قرار دهیم که بازخورد خوبی داشت.

 در ادامه یدالله کریمی رئیس هیئت مدیره بازار مبل ملایر در سخنانی از شهردار ملایر جهت برگزاری مراسم تقدیر و تشکر نمود وگزارشی از حضور ملایر در نمایشگاه اکسپو ارائه کرد و گفت اکسپو یک المپیک اقتصادی است که بزرگترین رویداد اقتصادی جهان می باشد.

 در ادامه ابراهیم جلیلی رئیس اداره میراث فرهنگی ملایر گفت ملایر تنها شهر ایران است که به صورت مستقل در این نمایشگاه شرکت نموده و فعالین مبل و منبت ملایر توانستند جهان شهر ملایر را در مدت ۶ ماه به ۱۹۰ کشور دنیا معرفی کنند و در این مدت ۲۳ میلیون نفر از این نمایشگاه بازدید کرده که شاهد هنر هنرمندان ملایر بوده‌اند.

 در انتها از ۲۱ نفر از هنرمندان ملایر که در این رویداد مهم شرکت کردند توسط شهرداری ملایر با لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد.