.

جزئیات خبر

مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری ملایر برگزار گردید.

روابط عمومی
516
1401/05/06
مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری ملایر برگزار گردید.

مراسم تجلیل از بازنشستگان سال های 1395 لغایت 1397 شهرداری ملایر با حضور مسؤولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این مراسم با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر، معاون امور هماهنگی عمرانی فرمانداری ویژه ملایر، نایب رئیس شورای اسلامی شهر ملایر، شهردار ملایر و تنی چند از مسؤولین شهرداری و جمعی از بازنشستگان کارمندی و کارگری سال های 1395 لغایت 1397 به مناسبت فرارسیدن 25 ذی الحجه سالروز نزول سوره  ی مبارکه ی « انسان» ، روز خانواده و روز تکریم بازنشستگان، در تالار کوثر برگزار گردید.

مجید فرجی شهردار ملایر، طی سخنانی در این مراسم، ضمن عرض خیرمقدم به حضار بازنشسته گفت: شما که به مدت 30 سال به شهر و کشور خود خدمت کرده و به افتخار بازنشستگی نائل آمده اید، اینک باید با لطف و همدلی، تجارب موفق خود را در اختیار شهرداری گذاشته تا نسل بعد از شما بتوانند از تجربیات ارزنده ی شما استفاده کنند.

شهردار ملایر در ادامه از اختصاص مکانی در شهرداری به بازنشستگان خبر داد و گفت: لازم است یک نفر از بین شما بازنشستگان محترم به عنوان رابط جهت انجام امور بازنشستگان در این مکان مستقر شود.

در ادامه مظاهر روزبهانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر ملایر ضمن عرض تبریک روز تکریم بازنشستگان گفت: وظیفه شورای اسلامی شهر تجلیل از این عزیزان است که عمر خود را صرف خدمت به جامعه کرده اند.

 در ادامه سلمان اسماعیلی معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر در سخنانی ضمن تقدیر از شهرداری ملایر جهت برگزاری این برنامه گفت: «بازنشستگی» خط پایان یک فرد نیست، بلکه آغاز یک فصل نوین در زندگی اوست و باید ارتباط آنها با دستگاه برقرارباشد تا بتوان از تجربیات آنها استفاده کرد.

در انتها، 69 نفر از بازنشستگان سال های 1395 لغایت 1397 شهرداری، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.

لازم به ذکر است از بازنشستگانی که پس از سال1397 به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند، در آینده ای نزدیک طی مراسمی تجلیل به عمل خواهد آمد.