.

جزئیات خبر

بهسازی و تکمیل فضای سبز محوطه متل‌های بام ملایر

روابط عمومی
239
1401/06/02
بهسازی و تکمیل فضای سبز محوطه متل‌های بام ملایر

با تلاش سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر و در راستای توسعه و گسترش عرصه‌های سبز و ارتقا کیفیت بصری، عملیات تکمیل و بهسازی فضای سبز محوطه متل‌های بام آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجید فرجی شهردار ملایر با اشاره به انجام عملیات عمرانی در محوطه متل‌های بام گفت: بخش عمده عملیات فنی و عمرانی محوطه متل‌های بام ملایر، شامل محوطه‌سازی، سنگفرش، ساخت آلاچیق و جدول‌کشی توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری انجام شده است و سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در حال تکمیل فضای سبز این محوطه می‌باشند.

شهردار ملایر با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری شهرداری ملایر اهتمام ویژه‌ای در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دارد، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با تامین اعتبار، مشکلات پروژه‌های نیمه‌تمام به ویژه در حوزه فضای سبز شهری رفع شود و با بهره‌برداری از پروژه‌های شهری باعث افزایش رضایت‌مندی شهروندان از عملکرد شهرداری شویم.

فرجی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در حوزه فضای سبز شهری در راستای جلب رضایت شهروندان اظهار داشت: نگاه کارشناسی همراه با دقت و سرعت می‌تواند موجب افزایش اعتماد عمومی شود که نتیجه آن حرکت به سمت توسعه و احیای شهر و به‌وجود آمدن فضای بهتری برای شهروندان است.

شهردار ملایر افزود: عملیات طراحی، احداث و تکمیل فضای سبز محوطه متل‌های بام ملایر شامل خاکبرداری، تسطیح، لوله‌گذاری و انتقال آب، خاکریزی باغچه‌ها  و کاشت انواع گونه‌های گیاهی درخت، درختچه و گل‌های دائمی در حال انجام است تا در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از این مجموعه باشیم.