.

جزئیات خبر

شهرداری ملایر در شانزدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی استان همدان شرکت کرد

اداره ارتباطات و امور بین الملل
236
1401/06/09
شهرداری ملایر در شانزدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی استان همدان شرکت کرد

شهرداری ملایر به عنوان دبیر شهر جهانی مبلمان منبت در شانزدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی استان همدان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این نمایشگاه از 8 لغایت 12 شهریور 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان همدان بر قرار است و علاقه مندان می توانند از ساعت 16 الی 22 در این مدت از آن دیدن کنند.

شهرداری جهان شهر ملایر در  غرفه ای شامل هنر منبت ،مرواربافی و خراطی چوب و...از هنرمندان ملایر حمایت کرده و در این نمایشگاه شرکت و حضور فعال دارد

آئین افتتاح این نمایشگاه با حضور ظاهر پور مجاهد معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری همدان سید حسین علوی مدیر کل دفتر بازاریابی و تجاری سازی وزارت میراث فرهنگی و جمعی از مسئولین کشوری و استانی آغاز شد.

در بازدید مسئولین کشوری و استانی از غرفه جهانشهر ملایر ظاهر پور مجاهد در سخنانی گفت آوازه ملایر در خصوص صنایع دستی جهانی شده که این نشان از فرهنگ بالای مردم ملایر مخصوصا هنرمندان ملایر را دارد و جا دارد از حمایتهای شهرداری ملایر تقدیروتشکر کنیم که در تمام نمایشگاه ها حضور فعال دارند.

وی در ادامه گفت حضور نمایشگاه تبادل تجربه است هم می توان تولیدات را عرضه کرد و هم از تجربیات سایر شرکت کنندگان استفاده کرد این کار قابل ارزش و تقدیر است.

پور مجاهد در ادامه گفت ملایر فضای کارزیادی دارد و امیدواریم با برنامه ریزی و همکاری ارگانهای مختلف ودر راس آن فرماندار ویژه ملایر و نمایندگان مجلس  و مدیران دستگا ه های اجرایی شاهد گسترش رونق اقتصادی در ملایر باشیم.

در این نمایشگاه صنایع دستی تمامی استانهای کشور در معرض دید قرار گرفته و شهردارملایر از تمامی همشهریان و علاقمندان به هنر دعوت کرد تا 12 شهریور از این نمایشگاه دیدن نمایند.