.

جزئیات خبر

مراسم افتتاحیه ی دوره های آموزشی ترافیک، ایمنی و شهروندی در پارک ترافیک شهرداری ملایر برگزار شد

اداره ارتباطات و امور بین الملل
199
1401/07/19
مراسم  افتتاحیه ی دوره های آموزشی ترافیک، ایمنی و شهروندی در پارک ترافیک شهرداری ملایر برگزار شد

شهرداری ملایر، به مناسبت فرا رسیدن هفته ینیروی انتظامی، اقدام به برگزاری دوره ی آموزشی ترافیک، جهت دانش آموزان مقطع ابتدایی نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، این مراسم با حضور فرماندهی پلیس راهور ملایر، رؤسای ادارات ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگان آموزش و پرورش ملایر، اداره ی صنعت و معدن و تجارت، اداره ی راهداری و دانش آموزان کلاس چهارم ابتدایی مدرسه ی شاهد

در این مراسم سرهنگ ساکی، فرماندهی پلیس راهور ملایردر سخنانی با تأکید براهمیت آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی برای دانش آموزان دوره ی ابتدایی، خواستار همکاری شهرداری و آموزش و پرورش  با پلیس راهور جهت آموزش این عزیزان شد.

ساکی در ادامه از شهردار ملایر تقاضا نمود در رفع خطر نقاط حادثه خیز و پر ترافیک شهر و ایجاد سرعتکاه و ایمنی معابر به خصوص در جلو مدارس شد.

مجید دماوندی، رئیس اداره ی مهندسی ایمنی و کنترل ترافیک شهرداری ملایر نیز در این خصوص گفت: شهرداری ملایر از ابتدای مهرماه تا کنون، جهت ایمن سازی معابر شهری، اقدام به خط کشی خیابانها و معابر به مقدار 10.000 متر طول نموده و همچنین گذرگاه عابر پیاده به مساحت 920 متر مربع جهت ایمن سازی مدارس شهید یدالله زمان، فاطمیه، انقلاب، فخریه، شهید دماوندی، شهید رجبی، هنرستان شهید بهشتی و شهید رجایی و همچنین بلوار کریم خان زند احداث گردیده است.

در ادامه توسط یکی از افسران پلیس راهور، قوانین ترافیکی به دانش آموزان آموزش داده شد.