.

جزئیات خبر

ساختمان شهرداری ملایر به دیوارنگاره ی «شهید محمد هادی کاملی» مزین شد.

روابط عمومی
169
1401/07/24
ساختمان شهرداری ملایر به دیوارنگاره ی «شهید محمد هادی کاملی» مزین شد.

به همت نیروهای پرتلاش اداره سیما و منظر شهری شهرداری ملایر، ساختمان شهرداری مرکزی به دیوارنگاره شهید والامقام شهرداری ملایر، شهید محمدهادی کاملی مزین شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجید فرجی شهردار ملایر با اعلام این خبر گفت: امروز ما از برکت حماسه‌های شهدا، کشوری آرام و امن را دارا می باشیم و تصویر نقاشی این شهید گرانقدر به عنوان یک اثر فرهنگی و هنری، با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، احترام به مقام شامخ شهدا و ارتقا کیفیت بصری محیط شهری، بر روی دیوار ساختمان شهرداری مرکزی نقش بسته است.

فرجی با اشاره به اینکه تبیین و بازنمایی افکار و راه شهیدان گره‌گشای بسیاری از مشکلات جامعه است، افزود: جامعه امروز بیش از پیش به این فضای معنوی نیاز دارد و با اجرای چنین آثار ارزشمندی در اماکن عمومی، همواره نام شهدا در ذهن‌ها ماندگار خواهد شد.

شهردار ملایر تصریح کرد: حفظ نام و یاد شهدا به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) یک فریضه است و هرچه از زمان دفاع‌مقدس می‌گذرد، مردم به خصوص جوانان، بیشتر به شناخت اهداف و سیره شهدا نیاز دارند و این شهرداری به عنوان متولی فضاسازی شهری و در راستای رسالت‌های فرهنگی خود، تبیین ارزش‌های انقلاب شکوهمند اسلامی و انتقال آن به نسل جوان، تلاش می‌کند به این موضوع توجه لازم را داشته باشد.