.

جزئیات خبر

جشن بزرگ ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، روز مادر و روز زن برگزار شد

روابط عمومی
59
1401/10/24
جشن بزرگ ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، روز مادر و روز زن برگزار شد

به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری ملایر جشن بزرگ ولادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها)، روز مادر و روز زن در سالن ورزشی الغدیر ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، به منظور گرامیداشت روز ولادت با سعادت همسر ولایت و مادر امامت، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و بزرگداشت مقام شامخ مادر و زن و به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی در شهر،  جشن بزرگی با حضور گسترده ی مردم و مسؤولین ملایر برگزار شد.

در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر ضمن عرض خیر مقدم به حضار، از شورای اسلامی شهر و شهرداری ملایر جهت برگزاری این جشن قدردانی نمود و گفت: عده ای تلاش دارند که بگویند زنان ایرانی زنان افسرده ای هستند و در جامعه ی ایرانی انسجام وجود ندارد و جامعه ی تشیع به دنبال غم و غصه است و مردم ایران مردم شادی نیستند اما این انسجام و همبستگی مردم یک پیام دارد که باید به آنها گفت، جامعه ی ایران یک جامعه ی شاد و امیدوار به آینده است.

فرماندار ویژه شهرستان ملایر حضور پرشکوه زنان شهر در روز ولادت باسعادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) را در این مراسم گرامی داشت و از کسانی که دعوت شهرداری را برای حضور در این مراسم پذیرفتند، تشکر و قدر دانی نمود.

 در ادامه گروه های هنری شوگار لرستان، گروه سرود دخترانِ نورالهادی ملایر و گروه تکواندو دختران ملایر به اجرای برنامه های شاد پرداخته و این مراسم به مولودیه خوانی کربلایی حامد صادقپور مزین گردید.

در انتهای مراسم از ۶ نفر همسران شهدا، ۴ نوعروس و نوداماد، مادر سه فرزند و خانم سهرابی خبرنگار جهادی ملایر تجلیل به عمل آمد.