.

جزئیات خبر

جشن بزرگ روز مادر و روز زن با عنوان «بهشت زیر پای مادران است» برگزار شد

روابط عمومی
414
1401/10/27
جشن بزرگ روز مادر و روز زن با عنوان «بهشت زیر پای مادران است» برگزار شد

در ایام سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) جشن بزرگ میلاد بانوی دو عالم، با هدف بزرگداشت مقام والای مادر و روز زن، به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر و با حضور شهردار محترم، رئیس محترم کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ملایر، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و جمعی از پرسنل شهرداری در محوطه اطراف میدان دکتر بابک برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، در این مراسم مجیدفرجی، شهردار ملایر، ضمن تبریک میلاد فرخنده ام ابیها، حضرت زهرا (س) و بیان منزلت والای زنان در اسلام، اظهار داشت: بانوان در عرصه‌های مختلف جامعه، همواره به نحو مطلوب نقش‌آفرین بوده‌اند و نقش‌آفرینی بانوان در فعالیت‌های اجتماعی قابل تقدیر و ستایش است.

شهردار ملایر بانوی فرهیخته را دلیلی برای جامعه ی بالنده دانست و اظهار داشت: در فرهنگ اسلامی نگاه به زن یک نوع نگاه برجسته و ممتاز است و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، امروز زنان فرهیخته ی ما، پر تعداد در تمام حیطه‌های تخصصی و عرصه‌های مختلف اجتماعی حضور فعال دارند و باید در حل مسائل اجتماعی به خصوص مسائل حوزه ی بانوان همکاری نمایند تا شاهد جامعه‌ای رو به رشد و متعالی باشیم.

فرجی به اهمیت جایگاه زن در جامعه و نقش مادر در خانواده اشاره کرد و گفت: حس مادری، حسی بی‌نظیر است و مادر بودن اوج عزت، مهر، عطوفت، خدمت با افتخار و بی منت‌ است و این هفته به یمن نام حضرت فاطمه زهرا (س) فرصتی را فراهم نموده است  تا در حیطه‌های مختلف نقش و جایگاه زنان را مورد توجه ویژه‌ قرار دهیم.

در پایان این مراسم شهردار ملایر با اهدا گل به بانوان، از مقام شامخ مادران تجلیل به عمل آورد و از استقبال چشمگیر بانوان از این مراسم قدردانی کرد.