.

جزئیات خبر

تجلیل از سبزبانان شهرداری ملایر به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

روابط عمومی
315
1402/02/14
تجلیل از سبزبانان شهرداری ملایر به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

آیین گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با تقدیر از سبزبانان زحمتکش و نمونه‌ سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری  شهرداری ملایر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این مراسم به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر و با حضور مجید فرجی شهردار ملایر، رؤسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ملایر، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و جمعی از مسؤولین شهرداری برگزار شد.

شهردار ملایر در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر اظهار داشت: کار و کارگر در آموزه‌های دین مقدس اسلام از اهمیت به‌‌ سزایی برخوردار است به‌ طوری‌که حضرت محمد مصطفی (ص) بر دستان کارگر بوسه می‌زند و یازدهم اردیبهشت ‌ماه در حقیقت نماد ایثار، تلاش و خود باوری کارگران و تلاشگرانی است که با همت شبانه ‌روزی در صدد رفع مشکلات و سربلندی و سرافرازی میهن اسلامی هستند.

فرجی با اشاره به این‌که خانواده شهرداری یکی از عظیم‌ترین بدنه‌های کارگری را دارد، تصریح کرد: بخش عمده‌ای از خدماتی که شهرداری ارائه می‌کند، به واسطه ی حضور و زحمات کارگران خدومی است که به صورت شبانه‌روزی و در تمام فصول سال خدمت‌ رسانی می‌کنند و آسایش را برای شهروندان به ارمغان می‌آورند.

شهردار ملایر با اشاره به اینکه ارزش، جایگاه و نقش مهم کارگران در توسعه کشور بر هیچکس پوشیده نیست، یادآور شد: به فرموده ی مقام معظم رهبری، قدردانی از زحمات این قشر تلاشگر و تأثیرگذار نباید فقط زبانی و ظاهری باشد، بلکه باید در عمل مورد توجه قرار گیرند.

فرجی در خاتمه اظهار داشت: اینجانب به سهم خود از خدمات صادقانه و بی‌دریغ کارگران شریف و متعهد مجموعه ی شهرداری ملایر به‌ویژه سبزبانان پرتلاش سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری قدردانی می‌نمایم و امیدوارم روز به روز شاهد عزت، سلامتی و توفیق بیش از پیش این عزیزان در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه ی عنایات خاصه ی امام زمان (عج) و زعامت حکیمانه ی رهبر فرزانه ی انقلاب باشیم و به اهداف عالیه ی شهرداری که جلب رضایت شهروندان است، دست یابیم.

در این مراسم شهردار ملایر با اهداء لوح تقدیر و هدیه از زحمات سبزبانان نمونه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تقدیر به عمل آورد و در فضایی گرم و صمیمی با آنها به گفتگو پرداخت.

اسامی کارگران نمونه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر به شرح زیر است:

1- علی محمدی 2- صمد اله وردی 3- علی رحیمی مجد 4- مهدی درویشی 5- نادر شیرین آبادی 6- مرتضی عباسی 7- بیژن نجفی 8- سعید جعفری 9- محمد زرینی 10- محمد ترک 11- علی هاشمی 12- عباس سلطان محمدی