.

جزئیات خبر

برگزاری تور خبری به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

روابط عمومی
343
1402/03/06
برگزاری تور خبری به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

تور یک روزه خبری و بازدید خبرنگاران و اصحاب رسانه  با همراهی شهردار و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر ملایر به مناسبت روز ارتباطات  و روابط عمومی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، این تور یک روزه که از مجموعه ی تفریحی و توریستی جهان کوچک صورت گرفت، مورد استقبال اصحاب رسانه و خبرنگاران قرار گرفت.

مجید فرجی شهردار ملایر در حاشیه این مراسم ضمن تشکر از حضور اصحاب رسانه گفت: در حال حاضر اولویت اصلی ما راه اندازی پروژه ی مینی ورد ملایر است که طبق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان تابستان به بهره برداری می رسد.

مجید فرجی افزود: در این مجموعه، ۱۳۸ المان از برجسته‌ترین اماکن تاریخی، مذهبی و گردشگری کشورهای مختلف جهان در نظر گرفته شده است و با تکمیل قسمت سردیس مشاهیر، جمعاً تعداد ۹۰ المان ساخته و نصب شده است.

وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات ما در این مجموعه حصارکشی و دیوارکشی پروژه ی مینی ورلد بود که انجام شد و برای ورود به این مجموعه، دو درب ورودی شامل درب های ورودی دروازه قرآن شیراز و  براندنبورگ آلمان در نظر گرفته شده است و تا یک ماه آینده دیوار کشی و نرده کشی آن هم به اتمام خواهد رسید.

وی ضمن اشاره به حمایت‌های بی دریغ اعضای شورای اسلامی شهر گفت: جا دارد که از مجموعه ی اعضای شورای اسلامی شهر تشکر ویژه نموده و اعلام نمایم که خوشبختانه با پیگیری های اعضای شورا و نمایندگان مردم ملایر شریف ملایر در مجلس شورای اسلامی توانستیم مبلغ ۲۰ میلیارد تومان از منابع ملی در بودجه سال ۱۴۰۲ را برای این مجموعه ی ملی درنظر بگیریم، که از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور، پیگیر تخصیص آن هستیم.

بابایی، معاون عمرانی شهردار ملایر نیز در این تور یک روزه با ارائه ی گزارشی از اقدامات انجام شده از روند تکمیلی پروژه ی جهان کوچک گفت: شهرداری ملایر به طور مستقل دو سال پی‌درپی در نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی و گردشگری تهران ‌شرکت نمود و در معرفی هر چه بیشتر ظرفیت‌های شهرستان ملایر به خصوص مجموعه ی بزرگ جهان کوچک اقدامات خوبی انجام گرفت، ‌این مجموعه برای کشور شناخته شده است و بسیاری از سرمایه‌گذاران و شرکت‌های خصوصی گردشگری منتظر راه‌اندازی این پروژه ی بی نظیر هستند تا سرمایه گذاری خود را در ملایر آغاز نمایند.

بابایی افزود: شهرداران بسیاری از استان های کشور در بازدیدی که از این مجموعه ی تفریحی، توریستی داشتند اذعان کردند که این پروژه به عنوان پروژه ی برتر گردشگری کشور است و توان بالایی در جذب مسافر خواهد داشت.

در پایان نیز با اهدای لوح و هدایایی از زحمات خبرنگاران، اصحاب رسانه و کارکنان روابط عمومی شهرداری ملایر توسط شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تجلیل به عمل آمد.