.

جزئیات خبر

چهره شهر ملایر با نصب المان‌های دهه مبارک فجر حال و هوای انقلاب گرفت

mrt
307
1397/11/18
چهره شهر ملایر با نصب المان‌های دهه مبارک فجر حال و هوای انقلاب گرفت

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر جهت آذین بندی وفضا سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  25 المان ویژه دهه مبارک فجر در سطح شهر نصب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر مهدی بهرامی رییس سازمان  سیما، منظر و فضای سبز شهری ضمن اعلام این خبر بیان  کرد نصب این المان‌ها با هدف تداعی خاطرات دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و روزهای ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن انجام شده است که شامل استندهای فلزی با مضامین انقلاب اسلامی، المان‌های رهایی، آزادی پرندگان، نگاتیو با تصاویرانقلاب، المان سه بعدی ورود تاریخی حضرت امام خمینی‌(ره) ، المان تلویزیون ، المان نوستالژی چاق و لاغر، استندهای کبوتر، استند تظاهرات مردم ملایر، استند آیت ا... میرشاهولد و استند ققنوس است که در پارک چمران، بلوار پارک، میادین انقلاب، استقلال، امام حسین  و سایر نقاط شهرنصب شده است.

بهرامی در ادامه گفت این سازمان بر اساس رسالت کاری خود در مناسبت‌های ملی و مذهبی اقدامات لازم را در زمینه آماده‌سازی و فضاسازی محیطی سطح شهر انجام می‌دهد. در این راستا اجرای آذین‌بندی معابر و میادین سطح شهر با 500 عدد پرچم ایران و5000 متر ریسه پرچمی و آذین‌بندی مسیر راهپیمایی 22 بهمن متناسب با ایام فاطمیه توسط اداره سیما و منظر شهری انجام شده است. بهرامی از شهروندان درخواست كرد با حفظ تجهيزات نصب شده، اين سازمان را در نيل به اهداف خود ياري کنند.

...