.

جزئیات خبر

جشنواره مسابقات تابستانه محلات ملایر برگزار می شود

2043
1398/05/22
جشنواره مسابقات تابستانه محلات ملایر برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر در سال جاری با توجه به محدودیتهای مالی و امکاناتی به رشته های مذکور بسنده شده ، اما به شرط بهبود اوضاع مالی و امکاناتی در سالهای آینده رشته های ورزشی دیگری نیز به این رشته ها افزوده خواهد شد.

پیش از افتتاحیه ی مراسم این جشنواره که قرار است با برگزاری مسابقات فوتبال در تاریخ 26/5/98 و در رده های سنی آزاد در زمین فوتبال تختی ملایر و با بهره گیری از داوران رسمی برگزار گردد، جلساتی با مسؤولین هیأت فوتبال ملایر برگزار شد و مقرر شد به تیمهای برتر اول تا سوم این مسابقات جوایز و لوح تقدیر اهدا گردد.

ورزشکاران و علاقه مندان شرکت کننده در مسابقات فوتبال تحت عنوان یک تیم با تعداد 12 نفر بازیکن، یک نفر مربی و یک نفر سرپرست و با لباس متحدالشکل می توانند جهت ثبت نام، به هیئت فوتبال ملایر مراجعه و یا ضمن تماس با شماره همراه آقای محمد جعفری به شماره 09189521470 اطلاعات لازم و محل ثبت نام را جستجو وکسب نمایند.

 همچنین با همکاری هیئت روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان ملایر مسابقات فوتبال رده های سنی پایه (نونهالان و نوجوانان) در زمین فوتبال استقلال ملایر برگزار می گردد که چگونگی و زمان برگزاری این مسابقات و سایر رشته های ورزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.