.

جزئیات خبر

نصب المانهای متعدد به مناسبت آغاز جشنواره مبل و منبت

2592
1398/05/22
نصب المانهای متعدد به مناسبت آغاز جشنواره مبل و منبت

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر حسین بابایی شهردار ملایر ضمن اعلام این خبر افزود شهرداری ملایر بعنوان رئیس کارگروه شهرداریها وسیما و منظر شهری در برگزاری جشنواره مبل و منبت اقدام به ساخت و نصب چندین المان از قبیل المان منبت در میدان کوثر، دو عدد المان نوری ملایر شهر ملی منبت در میدان کوثر و استقلال نموده است.

بابایی در ادامه گفت 4 عدد  تابلو خیر مقدم با عناوین به ملایر شهر جهانی انگورو شهر ملی منبت خوش آمدید در ورودیهای همدان، اراک، بروجرد و خنداب نصب شده است.

شهردار ملایر با بیان اینکه در مدت زمان جشنواره پرسنل شهرداری ملایر آماده باش هستند گفت: جهت حفظ سیما و منظرشهری تمام تلاشمان را می کنیم تا مسافرین و میهمانان عزیز بتوانند از ملایر دیدن نمایند ودر این راستا آماده سازی پارکها و بوستانها، آمادگی مساجد و سرویسهای بهداشتی آنها، نظافت مستمر شهر و کاشت گل و گیاه در بلوارها و میادین و بوستانها را در دستور کار خود قرار داده ایم.

بابایی در انتها از همشهریان عزیز تقاضا نمود که در ایام  جشنواره با برخورد خوب با مسافرین در حفظ نظافت شهر کوشا باشند و اگر مشکلی در شهر مشاهده کردند آن را به شماره 137 اطلاع دهند