.

جزئیات خبر

شهردار ملایر : کار فرهنگی لازمه تمام کارها و تربیت، مبنا و پایه ی تمام اموراست.

روابط عمومی
2011
1398/06/27
شهردار ملایر : کار فرهنگی لازمه تمام کارها و تربیت، مبنا و پایه ی تمام اموراست.

در ادامه سلسه نشستهای شهردار ملایر با اقشار و اصناف مختلف، این هفته شهردار ملایر با مدیران کانونهای فرهنگی هنری مساجد سطح شهر نشست صمیمی برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، در این نشست صمیمی حسین  بابایی «شهردار ملایر» ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و شهدای دشت کربلا و تشکر از حضور مدعوین درجلسه، گفت: شهرداری ملایر برنامه ارتباط با اقشار و اصناف را در سرلوحه برنامه های خود قرار داده و تا کنون ارتباطات خوبی برقرار شده است.

بابایی بیان داشت: کار فرهنگی لازمه تمام کارها و تربیت، مبنا و پایه ی تمام اموراست و مساجد نباید مانند ادارات عمل کنند که در این صورت عملکردموفقی نخواهند داشت بلکه باید به صورت خود جوش و مردمی عمل کنند. فعالین فرهنگی و هنری مساجد باید با تلاش و ایجاد خلاقیت ، برنامه هایی تهیه و اجرا نمایند که باعث جذب حداکثری شود. و چنانچه در جذب، برنامه ریزی و تربیت جوانان خاکستری موفق باشیم هنر کرده ایم.

بابایی گفت: ما می خواهیم این جلسات یک طرفه نباشد و ارتباطات بین شهرداری و کانونهای مساجد بیشتر و از ظرفیت بسیار بالای مساجد استفاده شود. وی در این زمینه گفت : ما با برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی - هنری و اهدای جوایزحمایت می کنیم تا در امر جذب جوانان موفقیت بیشتری حاصل شود.

قبل از سخنان شهردار، مدیران کانونهای فرهنگی هنری مساجد به بیان دیدگاهها، نظرات، پیشنهادات و مشکلات کانون خود پرداختند و بیان داشتند در صورت همکاری شهرداری بسیاری از مشکلات پیش رو مرتفع خواهد شد.     

شهردار ملایر در پایان اظهار داشت: جهت ایجاد ارتباط بین شهرداری و مساجد، هر کانون یک نفر را به عنوان نماینده انتخاب و به صورت مکتوب به شهرداری معرفی نماید تا در زمینه های فرهنگی – اجتماعی  و مسابقات ورزشی محلات همکاری نماییم.