.

جزئیات خبر

جلسه کميته اطلاع رساني و مستند سازي ستاد اربعين شهرستان ملاير

روابط عمومی
1940
1398/06/27
جلسه کميته اطلاع رساني و مستند سازي ستاد اربعين شهرستان ملاير

اولين جلسه کميته اطلاع رساني و مستند سازي ستاد اربعين شهرستان ملاير در محل سالن جلسات شهرداري ملاير در باغ تاريخي سيفيه به رياست شهردار ملاير و با حضور اعضاء برگزار گرديد.

در اين جلسه بابايي شهردار ملاير ضمن عرض تسليت به مناسبت ايام سوگواري اباعبدا.. الحسين (ع) با اشاره به اهميت همايش پياده روي اربعين به عنوان يک حرکت مردمي و با تأکيد بر لزوم اطلاع رساني و مستند سازي براي افزايش آگاهي و بصيرت زائرين گفت: همه ي دستگاه ها و مجموعه ها ي فرهنگي بايد تمام همت  خود را در اين حوزه براي استفاده از ظرفيت هاي موجود در خصوص اين مراسم به کار ببندند.

در ادامه طالبيان رئيس اداره ارتباطات و امور بين المللي شهرداري ملاير با اعلام اينکه وظيفه اين کميته اطلاع رساني به عامه ي مردم عزيز و زائرين بارگاه منور امام حسین (علیه السلام) و مستند سازي برنامه ها، و کارهاي کميته هاي نه گانه است گفت: دستگاههاي فرهنگي وظيفه سنگيني در قبال اين مسئله دارند و اين کميته بايد وظايف خود را در سه بازه ي زماني قبل از مراسم، حين مراسم و بعد از مراسم و بازگشت به ايران سامان داده و با برنامه ريزي صحيح گام موثري در راستاي خدمت به زائرين بردارند.

در این جلسه، اعضا به بيان پيشنهادات و نظرات خود پرداختند و پس از بحث و برسی فراوان 7 مقرره به تصویب رسید که از آن جمله مقرر گرديد در فضای مجازی کانال روابط عمومي ستاد اربعين شهرستان ملاير در پيام رسان تلگرام و ايتا به آدرس  Arbaienmalayer@ جهت اطلاع رساني ستاد اربعين شهرستان، ايجاد و در اختيار عموم قرار گيرد.