.

جزئیات خبر

افتتاح دوره های آموزشی در پارک ترافیک شهرداری

اداره ارتباطات
2094
1398/07/16
افتتاح دوره های آموزشی در پارک ترافیک شهرداری

به مناسبت فرا رسیدن هفته ی نیروی انتظامی و همزمانی آن با هفته جهانی کودک و نوجوان درطول هفته دوره های آموزشی ترافیک، ایمنی و شهروندی توسط شهرداری ملایر و  با همکاری پلیس راهور و اداره آموزش و پرورش ملایر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر به همین مناسبت، آیین افتتاحیه این مراسم با حضور فرمانده نیروی انتظامی ناحیه ملایر، فرمانده پلیس راهور شهرستان، معاون آموزشی ابتدایی اداره اموزش و پرورش ملایر، رئیس کمیسیون ترافیک شورای اسلامی شهر ملایر، رئیس اداره محیط زیست ملایر، نماینده فرمانداری ویژه شهرستان ملایر، رئیس سازمان حمل ونقل مسافر و بار و تنی چند از مسؤولین شهرداری ملایربرگزار گردید.

دراین مراسم سرهنگ سلگی فرمانده نیروی انتظامی ناحیه ملایر در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از همکاریهای شهرداری ملایر در خصوص  برگزاری این مراسم، «آموزش» را نکته کلیدی جهت رعایت قوانین و مقررات انتظامی و راهنمایی و رانندگی دانست و گفت: از سنین کودکی باید اینگونه آموزشها را به کودکان آموخت.

محمد کریم فرهاد معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش ملایر نیز در این مراسم ضمن تشکر از شهرداری ملایر اعلام نمود که هماهنگیهای لازم در خصوص این آموزشها جهت دانش آموزان مقطع ابتدایی در طول سال انجام گرفته و در سال قبل چندین هزار نفر از دانش آموزان این آموزشها را فرا گرفته اند.

شهرداری ملایر بر اساس یک برنامه زمانبندی شده، به صورت رایگان، با اعزام اتوبوس دانش آموزان را از مدارس به پارک منتقل می نماید  و در آنجا به دانش آموزان، توسط مربیان پلیس راهور و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  آموزه های ترافیکی و ایمنی  به صورت تئوری و عملی، آموزش داده می شود.